Panasonic RP-HS35ME-W fehér sport fülhallgató
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
RP-HS35ME-W
Márka:
PANASONIC
Garancia:
24 hónap Panasonic szervizben
RP-HS34E
RP-HS35ME
Fehér
Kék
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Termék leírás:
Adatok
Típus
2.0 mikrofonos fülhallgató
Csatlakozó(k)
Kapcsolódási technológia
Vezetékes
USB
Nem
Jack mini
Nem
Jack 3,5mm
Igen
Bluetooth
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Súly
20 gramm
Technikai paraméterek
Mikrofon elhelyezés
Kábelen
Kábel hosszúság
120 cm
Impedancia
18 ohm
Frekvencia tartomány
10 - 25000 Hz
Érzékenység
109 dB
Hangszóró átmérő
14 mm