Cellect LCD-SAM-A42-FCGLASS Galaxy A42 üveg kijelzővédő fólia
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
LCD-SAM-A42-FCGLASS
Márka:
CELLECT
Garancia:
6 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
* a kép illusztráció, a termék szín azonos, azonban a kivágások eltérő helyen lehetnek
Adatok
Alapadatok
Típus
Kijelzővédő fólia
Márka kompatibilitás
Samsung
Eszköz kompatibilitás
Galaxy A42
Hasonlók
Megnézem mindet
#324159
#324159
MSP LA-1869 Samsung Galaxy Watch (42mm) 2db-os rugalmas üveg kijelzővédő fólia
Cellect LCD-REALME8P-GLASS Realme 8 Pro üveg kijelzővédő fólia
Cellect LCD-REALME7I-GLASS Realme 7i üveg kijelzővédő fólia
Cellect LCD-SAM-A42-GLASS Galaxy A42 üveg kijelzővédő fólia
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Emos J60170 350mm antennatartó
Segway Ninebot KickScooter E2 E elektromos roller (Újracsomagolt)
Xiaomi BHR5970GL Smart Band 7 Pro GL fekete aktivitásmérő
Bosch UniversalGrind 18V-75 (Ř125 mm) + acc. akkumulátors sarokcsiszoló