ASUS TUF-GAMING-750B 750W tápegység
Tápegység teljesítmény: 750 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Ventilátor átmérő: 135 mm
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
90YE00D0-B0NA00
Márka:
ASUS
Garancia:
72 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Alapadatok
Formátum
ATX
Tápegység teljesítmény
750 W
Hatékonyság
80 PLUS Bronze
Ventilátor átmérő
135 mm
Csatlakozók
SATA tápcsatlakozók száma
5
Molex tápcsatlakozók száma
4
Hasonlók
Megnézem mindet
#365478
#365478
Be Quiet! SYSTEM POWER 10 750W 80+ Bronze ventillátorral dobozos tápegység
Cooler Master 750W MW Semi-Modular tápegység
Be Quiet! STRAIGHT POWER 11 750W 80+ Platinum ventillátorral dobozos tápegység
Be Quiet! STRAIGHT POWER 11 750W 80+ Gold ventillátorral dobozos tápegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
LG 24" 24GQ50F-B FHD VA 165Hz HDMI/DP gamer monitor
Office Depot A5 álló 5db/cs áttetsző fehér irattasak
Akyga Ak-P4-600 semi-modular 600W ATX tápegység