ASUS TUF-GAMING-450B 450W tápegység
Tápegység teljesítmény: 450 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Ventilátor átmérő: 135 mm
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
90YE00D3-B0NA00
Márka:
ASUS
Garancia:
72 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Alapadatok
Formátum
ATX
Tápegység teljesítmény
450 W
Hatékonyság
80 PLUS Bronze
Ventilátor átmérő
135 mm
Csatlakozók
SATA tápcsatlakozók száma
5
Molex tápcsatlakozók száma
4
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
150 mm
Magasság (max.)
86 mm
Mélység (max.)
150 mm
Hasonlók
#390418
#390418
DeepCool Tápegység 450W - PF450 (80 Plus, Aktív PFC, 12cm )
Fractal Design 450W Anode SFX Bronze 450W tápegység
Be Quiet! STRAIGHT POWER 11 450W 80+ Gold ventillátorral dobozos tápegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Hikoki DS12DA 2,5Ah 38Nm akkumulátoros fúró-csavarozó
FLAIR Foxtrot 69934 antracit 100 cm alátét
Philips 24" 240BW8 WUXGA TN DVI/VGA monitor (Használt A)