ASUS TUF-GAMING-550B 550W tápegység
Tápegység teljesítmény: 550 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Ventilátor átmérő: 135 mm
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
90YE00D2-B0NA00
Márka:
ASUS
Garancia:
72 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Alapadatok
Formátum
ATX
Tápegység teljesítmény
550 W
Hatékonyság
80 PLUS Bronze
Ventilátor átmérő
135 mm
Csatlakozók
VGA csatlakozó típusa
2db 6 + 2 tűs
EPS csatlakozó típusa
1db 4 + 4 tűs
SATA tápcsatlakozók száma
5
Molex tápcsatlakozók száma
4
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
150 mm
Magasság (max.)
86 mm
Mélység (max.)
150 mm
Hasonlók
Megnézem mindet
#391814
#391814
AKYGA AK-B1-550 12cm 550W tápegység
Be Quiet! STRAIGHT POWER 11 550W 80+ Platinum ventillátorral dobozos tápegység
Be Quiet! STRAIGHT POWER 11 550W 80+ Gold ventillátorral dobozos tápegység
Fractal Design 550W ION Gold 550W tápegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek