AEG BS 18G4-202C akkumulátoros fúrócsavarozó
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
Márka:
AEG
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Termékinformációk:
Tartalom: 18 V szénkefés fúrócsavarozó, 2 x 2.0 Ah akkumulátor, töltő
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fokozat
2
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
60 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-500/0 -1800 ford./perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Fúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#246587
#246587
Einhell 4513935 PXC TE-CD 18/48 Li-i 2x2,0Ah akkuval akkumulátoros fúró-csavarozó
Bosch 06019F8109 GSR 180-LI 2 kofferben akkumulátoros fúró-csavarozó
Black&Decker BDCD8 akkus fúró-csavarozó
Black&Decker BDCDC18B 18V 1,5Ah 2 akkuval akkus fúró-csavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Scheppach PM 1600 230V elektromos keverőgép