AEG BSB18G4-0 18 V szénkefés ütvefúró-csavarozó
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
Márka:
AEG
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Termékinformációk:
18 V szénkefés ütvefúró-csavarozó, akkumulátor és töltő nélkül
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
60 Nm