Hikoki DS18DBSL-BASIC-HITBOX fúró-csavarozó
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
DS18DBSL-BASIC-HITBOX
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Termékinformációk:
Üzem közben folyamatos akkumulátor töltöttség színt kijelzés.
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
70 Nm