Hikoki MZBS125500 Carat betoncsiszoló
Gyártói cikkszám:
MZBS125500
Márka:
HIKOKI
Garancia:
24 hónap Hikoki szervizben
Leírás
Termékleírás
  • Erős, 2200 W-os betoncsiszoló elektronikus fordulatszám szabályozással
  • 2 párhuzamos rezgés elnyelő markolat az optimális kezelhetőség és kényelem érdekében
  • Integrált porelszívó és porfogó kefék a pormentes munkavégzés érdekében
  • Lágy indítás és túlterhelés elleni védelem
  • A levehető porvédő egységnek köszönhetően fal melletti munkákhoz is kiválóan használható
  • Szerszámkofferral
Műszaki adatok:
  • Csiszolótárcsa:125 mm
  • Furat:22,23 mm