Cellect MPCB-PD20W-BK 20W autós gyorstöltő
Gyártói cikkszám:
MPCB-PD20W-BK
Márka:
CELLECT
Garancia:
6 hónap
Leírás
Termékleírás
Autós töltő adapter – gyorstöltő funkciókkal
A töltő alkalmas telefon, tablet, powerbank, egyéb lejátszók, elektronikus eszközök töltésére
Specifikáció:
  • Bemeneti feszültség: DC 12-24V
  • Quickcharge
  • PD/TYPE-C
  • Qualcom 3.0
  • USB-A/QC3
Kimenetek száma, típusa és feszültség adatai:
  • QC3.0 (USB A) - 18W
  • PD (Type-C) - 20W
  • (USB A)+(Type-C) - 5V 3,4A
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Autós töltő
    • Márka kompatibilitás
      • Univerzális
    • Eszköz kompatibilitás
      • Univerzális
    • Akkumlátort tartalmaz
      • Nem
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Anyag
      • Műanyag
  • Technikai paraméterek
    • Vezeték nélküli töltés
      • Nem
    • Gyorstöltés
      • Igen
    • Gyorstöltés verzió
      • 3.0
    • AC bemeneti feszültség
      • 12 - 24 V