Samsung 27" LS27B800PXPXEN UHD HDMI/DP monitor
Kijelző méret: 27 " • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 3840x2160 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 350 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 5 ms • Kijelző képfrissítés: 60 Hz • Fali konzol szabvány: VESA 100x100
Gyártói cikkszám:
LS27B800PXPXEN
Márka:
SAMSUNG
Garancia:
36 hónap Samsung szervizben
Leírás
Samsung ViewFinity egy új alapvetés a nagy felbontást illetően
UHD felbontás és IPS panel
DCI-P3 98%"
DisplayHDR 400
Matt kijelző
USB type-C & LAN port
Kerüld el a rendetlenséget, és maradj a kapcsolatban. Töltsd a laptopod, és továbbítsd az adatokat egyetlen USB Type-C kábellel, 90 W-os töltéssel, hogy kevesebb kapcsolati zavart okozzon a munkaterületeden. A kiegészítő LAN-port lehetővé teszi, hogy egy port nélküli laptop egyszerűen csatlakozzon a monitorhoz Ethernet-használathoz.
Csinálj szabad helyet több feladatnak
Ergonomikus kialakítás
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 27 "
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző felbontás
      • 3840x2160
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 350 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 60 Hz