Zalman MegaMax ZM600-TXII(V2) 600W 80+ ventillátorral dobozos tápegység
Tápegység teljesítmény: 600 W • Hatékonyság: 80 PLUS • Hatásfok: 86 % • Ventilátor átmérő: 120 mm
Gyártói cikkszám:
ZM600-TXII(V2)
Márka:
ZALMAN
Garancia:
24 hónap
Leírás
Termékleírás
Kompakt kialakítás, hatékony működés
A Zalman MegaMax ZM600-TXIIv2 600 W teljesítményt kínál, amely megfelelő energiaellátást biztosít középkategóriás és akár komolyabb gamer PC-k számára is. A 80 PLUS Bronze minősítés jó hatékonyságot és alacsonyabb hőkibocsátást eredményez.
Megbízható energiaellátás aktív PFC-vel
Csendes működés
A 120 mm-es ventilátor intelligens vezérléssel szabályozza a fordulatszámot, így a tápegység alacsony zajszinten üzemel normál használat során is.
Beépített védelmek a rendszer biztonságáért
A készülék több védelmi funkciót kínál:
  • túláramvédelem (OCP)
  • túlfeszültségvédelem (OVP)
  • rövidzárlatvédelem (SCP)
Ezek hozzájárulnak a PC hosszú távú megbízhatóságához.
Főbb specifikációk
  • Teljesítmény: 600 W
  • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze
  • Bemeneti feszültség: 100–240 V
  • Ventilátor: 120 mm
  • PFC: Aktív
  • Méretek: 150 × 140 × 86 mm
  • Csatlakozók:
    • 1× 24-pin ATX
    • 2× 4+4-pin EPS
    • 2× 6+2-pin PCIe
    • 5× SATA
    • 3× Molex
    • 1× Floppy
  • Szín: Fekete
Adatok
  • Alapadatok
    • Tápegység teljesítmény
      • 600 W
    • Hatékonyság
      • 80 PLUS
    • Hatásfok
      • 86 %
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
    • PFC
      • Aktív
    • MTBF (Meghibásodások közti átlagos idő)
      • 100000 óra
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 150 mm
    • Magasság (max.)
      • 86 mm
    • Mélység (max.)
      • 140 mm