Akyga 1250W - 14cm - AK-U4-1250 tápegység
Tápegység teljesítmény: 1250 W • Hatékonyság: 80 PLUS • Hatásfok: 90 % • Ventilátor átmérő: 140 mm • Moduláris felépítés: Nincs • Félmoduláris felépítés: Nincs • RGB világítás: Nincs
Gyártói cikkszám:
AK-U4-1250
Márka:
AKYGA
Garancia:
24 hónap
Leírás
Termékleírás
Akyga® AK-U4-1250 ATX tápegység Ultimate 1250 W sorozat, kompatibilis az ATX 2.31 szabványával.
1,5 m hálózati tápkábel jár a termékhez.
Adatok
  • Alapadatok
    • Formátum
      • ATX
    • Tápegység teljesítmény
      • 1250 W
    • Hatékonyság
      • 80 PLUS
    • Hatásfok
      • 90 %
    • Ventilátor átmérő
      • 140 mm
    • Moduláris felépítés
      • Nem
    • Félmoduláris felépítés
      • Nem
    • RGB világítás
    • PFC
      • Aktív
  • Csatlakozók
    • VGA csatlakozó típusa
      • 12db 6 + 2 tűs
    • EPS csatlakozó típusa
      • 1db 4 + 4 tűs
    • SATA tápcsatlakozók száma
      • 8
    • Molex tápcsatlakozók száma
      • 4
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 160 mm
    • Magasság (max.)
      • 85 mm
    • Mélység (max.)
      • 150 mm