NextOne 20-PDW-CHR 20W PD fehér hálózati töltő adapter
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
20-PDW-CHR
Márka:
NEXTONE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Alapadatok
Típus
Hálózati adapter
Márka kompatibilitás
Apple
Eszköz kompatibilitás
Univerzális
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Hasonlók
Megnézem mindet
#363652
#363652
Xiaomi Mi BHR4927GL 20W USB-C hálózati töltő adapter
Setty TF-0183 2,4A 2xUSB fekete hálózati töltő adapter
Samsung EP-T1510NWEGEU 15W Type-C fehér hálózati töltő
Apple 20W USB-C hálózati töltő
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Realme 9i 6,6" LTE 4/128GB DualSIM kék okostelefon