NextOne IPH-6.1-2021-TMP iPhone 13/13 Pro kijezővédő üvegfólia
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
IPH-6.1-2021-TMP
Márka:
NEXTONE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Alapadatok
Típus
Üvegfólia
Márka kompatibilitás
Apple
Eszköz kompatibilitás
iPhone 13
iPhone 13 Pro
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
6,1 "
Hasonlók
Megnézem mindet
#391495
#391495
Haffner TF-0252 Apple iPhone 15 Plus üveg képernyővédő
Haffner TF-0251 Apple iPhone 15 Pro Max üveg képernyővédő
Haffner TF-0250 Apple iPhone 15/15 Pro üveg képernyővédő
HOFI HO603996 Samsung Galaxy Tab S7/S8/S9 11.0 üveg képernyővédő fólia
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Samsung EP-LN930BBEG univerzális fekete autós töltő Micro USB kábellel
OnePlus Nord 3 6,74" 5G 16/256GB DualSIM szürke okostelefon
Hausberg HB-7564AB 200W, réz motor kávédaráló
Tecno Spark 20 6,56" LTE 8/256GB DualSIM Cyber White okostelefon