Baseus NGTW180005 Bowie WM02 True Wireless Bluetooth lila fülhallgató
Csomag
csomagban elérhetõ
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
NGTW180005
Márka:
BASEUS
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Helyettesítõk
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Csomagok
Tartozékok
Hasonlók
Gyártói leírás
Hírek, letöltések
Leírás
Adatok
Típus
True Wireless fülhallgató
Csatlakozó(k)
Kapcsolódási technológia
Vezeték nélküli
USB Type-C
Igen
Wireless
Igen
Bluetooth
Bluetooth
5.3
Fizikai jellemzők
Alap szín
Lila
Technikai paraméterek
Mikrofon elhelyezés
Beépített
Frekvencia tartomány
20 - 20000 Hz
Hatótávolság (max.)
10 m
Kapacitás
40 mAh
Üzemidő
5 óra
Töltőtok Kapacitás
300 mAh
Alapadatok
Kompatibilitás
Bluetooth eszköz
Mobiltelefon
Hasonlók
Megnézem mindet
#480101
#480101
Jlab JBuds Sport ANC 4 True Wireless Bluetooth grafitszürke fülhallgató
Vivo TWS 3e True Wireless Bluetooth sötét indigó fülhallgató
TOZO Aerosound 2 NC True Wireless Bluetooth fekete fülhallgató
TOZO Tonal Fits True Wireless Bluetooth fekete fülhallgató
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
AOC 27" 27G42E FHD IPS 180Hz HDMI/DP gamer monitor
IRIS L-00750 Limonádé pohár szívószállal 450ml
IRIS kerámia olajmécses, lepke mintás, lepkével, lila 10 cm
AEG MH 7 E 1500 W SDS-Max 10,5J vésőkalapács