Dahua 27" LM27-E231 FHD IPS 165Hz HDMI/DP Gamer monitor
Kijelző méret: 27 " • Kijelző típus: Edge LED • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 320 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 1 ms • Kijelző képfrissítés: 165 Hz • Fali konzol szabvány: VESA 75x75
Gyártói cikkszám:
LM27-E231
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Leírás
Termékleírás:
  • Az 1920*1080 felbontás tisztább és élénkebb képeket eredményez;
  • IPS panel széles betekintési szögekkel, háromoldalas keret nélküli kialakítással;
  • 178°H/178°V extra széles betekintési szög a teljes körű vizuális teljesítmény érdekében;
  • 1 ms gyors válaszidő elmosódás és szellemkép nélkül;
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 27 "
    • Képátló
      • 68,00 cm
    • Kijelző típus
      • Edge LED
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1080
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Termék osztály
      • Gamer
    • Kijelző fényerő
      • 320 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 1 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 165 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 75x75
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 2 db
    • HDMI verzió
      • 2.0
    • DisplayPort
      • 1 db
    • DisplayPort verzió
      • 1.2
    • Fejhallgató csatlakozó
      • Igen
  • Tápellátás
    • Készenléti fogyasztás
      • 0,50 watt
    • Üzemi fogyasztás
      • 25,0 watt
    • Táp típus
      • Belső
    • Energia osztály 2021.
      • A
    • Tanúsítvány(ok)
      • ENERGY STAR
      • RoHS
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 612 mm
    • Magasság (max.)
      • 368 mm
    • Mélység (max.)
      • 56 mm
    • Nettó súly
      • 4,5 kg
    • Állapot
      • Új
  • Alapadatok
    • Hangszóró
    • Funkciók
      • 100% sRGB
      • 90% DCI-P3