Dahua 24" LM24-B201S FHD IPS 100Hz HDMI/VGA monitor
Kijelző méret: 24 " • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 5 ms • Kijelző képfrissítés: 100 Hz • G-Sync kompatibilitás: Nincs • AMD FreeSync kompatibilitás: Nincs • Fali
Gyártói cikkszám:
LM24-B201S
    • Kijelző méret
      • 24 "
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 100 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 75x75
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
    • Forgatható
    • Állítható magasság
    • Tanúsítvány(ok)
      • CE
    • Szélesség (max.)
      • 539,2 mm
    • Magasság (max.)
      • 320 mm
    • Mélység (max.)
      • 48,5 mm