LG 27" 27GS50F-B FHD VA 180Hz HDMI/DP gamer monitor
Kijelző méret: 27 " • Panel típus: VA • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 1 ms • Kijelző képfrissítés: 180 Hz • G-Sync kompatibilitás: Nincs • AMD FreeSync kompatibilitás: Van • Fali ko
Gyártói cikkszám:
27GS50F-B.AEUQ
Márka:
LG
Garancia:
36 hónap
Leírás
LG Monitor 27" Gamer - 27GS50F-B (VA; 16:9; 1920x1080; 180Hz; 2ms; 250cd; HDMIx2; DP; FreeSync)
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 27 "
    • Képátló
      • 69,00 cm
    • Panel típus
      • VA
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1080
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 250 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 1 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 180 Hz
    • G-Sync kompatibilitás
      • Nem
    • AMD FreeSync kompatibilitás
      • Igen
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
    • Forgatható
      • Nem
    • Állítható magasság
    • Pivot
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 2 db
    • DisplayPort
      • 1 db
    • DisplayPort verzió
      • 1.4
    • Thunderbolt csatlakozás
    • Fejhallgató csatlakozó
    • USB elosztó (HUB)
  • Tápellátás
    • Készenléti fogyasztás
      • 0,50 watt
    • Üzemi fogyasztás
      • 19,0 watt
    • Táp típus
      • Külső
    • Energia osztály 2021.
      • E
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 614 mm
    • Magasság (max.)
      • 456 mm
    • Mélység (max.)
      • 202 mm