LG 27" 27U511SA-W.AEU FHD IPS 100Hz HDMI/USB monitor
Kijelző méret: 27 " • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 5 ms • Kijelző képfrissítés: 100 Hz • Fali konzol szabvány: VESA 100x100
Gyártói cikkszám:
27U511SA-W.AEU
Márka:
LG
Garancia:
36 hónap LG szervizben
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 27 "
    • Képátló
      • 69,00 cm
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1080
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 250 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 100 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 2 db
    • USB csatlakozók száma
      • 2 db
  • Csatlakozó(k)
    • Bluetooth
      • Igen
    • WiFi
  • Tápellátás
    • Energia osztály 2021.
      • E
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fehér
    • Szélesség (max.)
      • 611,8 mm
    • Magasság (max.)
      • 450,9 mm
    • Mélység (max.)
      • 209,9 mm