Samsung 22" LS22D300GAUXEN FHD IPS VGA/HDMI fekete monitor
Kijelző méret: 22 " • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 5 ms • Kijelző képfrissítés: 100 Hz • Fali konzol szabvány: VESA 100x100
Gyártói cikkszám:
LS22D300GAUXEN
Márka:
SAMSUNG
Garancia:
36 hónap Samsung szervizben
Leírás
Termékleírás
Samsung Essential S3 S30GD – Megbízható Full HD monitor mindennapi használatra
Zökkenőmentes megjelenítés 100 Hz-es frissítéssel
A monitor 100 Hz-es maximális képfrissítése simább mozgást biztosít, ami előnyös videók, animációk és könnyed játék során is.
  • Flicker Free technológia: csökkenti a villódzást.
  • Eye Saver Mode: mérsékli a kékfényterhelést, így hosszabb használat esetén is kíméli a szemet.
Energiatakarékos működés – Eco Saving Plus
Egyszerű csatlakoztathatóság
A monitor HDMI és VGA bemenetekkel rendelkezik, így könnyen csatlakoztatható:
  • PC-hez
  • laptophoz
  • játékkonzolhoz
A széles kompatibilitás kényelmes használatot biztosít különböző eszközök mellett.
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 22 "
    • Képátló
      • 54,00 cm
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1080
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 250 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 100 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 1 db
    • D-Sub be
      • 1 db
  • Tápellátás
    • Energia osztály 2021.
      • D
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 489,9 mm
    • Magasság (max.)
      • 400 mm
    • Mélység (max.)
      • 175,1 mm