AOC 27" Q27G42XE QHD Fast IPS 180Hz HDMI/DP gamer monitor
Kijelző méret: 27 " • Kijelző típus: WLED • Panel típus: Fast IPS • Kijelző felbontás: 2560x1440 • Kijelző fényerő: 300 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 1 ms • Kijelző képfrissítés: 180 Hz • G-Sync kompatibilitás: Van • Fali konzol szabvány: VESA 100x100
Gyártói cikkszám:
Q27G42XE
Márka:
AOC
Garancia:
36 hónap
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 27 "
    • Képátló
      • 68,60 cm
    • Kijelző típus
      • WLED
    • Panel típus
      • Fast IPS
    • Kijelző felbontás
      • 2560x1440
    • Kijelző fényerő
      • 300 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 1 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 180 Hz
    • G-Sync kompatibilitás
      • Igen
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 2 db
    • HDMI verzió
      • 2.0
    • DisplayPort
      • 1 db
    • DisplayPort verzió
      • 1.4
    • Fejhallgató csatlakozó
  • Tápellátás
    • Energia osztály 2021.
      • E
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 614 mm
    • Magasság (max.)
      • 450 mm
    • Mélység (max.)
      • 197,6 mm