Spire SPT1614B-420W-E12-2U3 fekete 420W ATX ház
Formátum: ATX • 5,25" külső hely: 1 db • 3,5" belső hely: 3 db • 2,5" belső hely: 3 db
Gyártói cikkszám:
SPT1614B-420W-E12-2U3
Márka:
SPIRE
Garancia:
24 hónap
Leírás
Termékleírás
A Spire SPT1614B-420W-E12-2U3 fekete 420W ATX ház praktikus és költséghatékony megoldást kínál azok számára, akik egy kompakt, azonnal használatra kész PC-házat keresnek. A beépített 420 W-os tápegység elegendő teljesítményt biztosít irodai, otthoni és alapfelhasználású konfigurációkhoz, így ideális választás mindennapi munkához, böngészéshez vagy multimédiás feladatokhoz. Az ATX kompatibilis kialakítás támogatja a szabványos alaplapokat, míg a letisztult fekete dizájn könnyedén illeszkedik bármilyen környezetbe.
Adatok
  • Alaplap méret
    • Formátum
      • ATX
  • Alapadatok
    • Anyag
      • Acél, Műanyag
    • Alap szín
      • Fekete
    • 5,25" külső hely
      • 1 db
    • 3,5" belső hely
      • 3 db
    • 2,5" belső hely
      • 3 db
    • Tápegység teljesítmény
      • 420 W
  • Csatlakozó(k)
    • USB 3.0
      • Igen
    • Fejhallgató csatlakozó
      • Igen
    • Mikrofon csatlakozó
  • Fizikai jellemzők
    • Magasság (max.)
      • 410 mm
    • Szélesség (max.)
      • 175 mm
    • Mélység (max.)
      • 375 mm