Philips 24" 240BW8EB WUXGA TN DVI/VGA monitor (Használt A)
Kijelző méret: 24 " • Kijelző típus: TN • Panel típus: TN • Kijelző felbontás: 1920x1200 • Kijelző képarány: 16:10 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 5 ms • Kijelző képfrissítés: 60 Hz • Fali konzol szabvány: VESA 100x100
Márka:
PHILIPS
Garancia:
12 hónap
Leírás
Tápkábelt és videó átvételi kábeleket nem tartalmaz.
Termékleírás
Termékleírás
Növelje professzionális termelékenységét
Főbb jellemzők
  • 61 cm (24") szélesvásznú kijelző
  • WUXGA felbontás (1920 × 1200) – éles kép, kb. 2,3 millió pixel
  • Ideális két A4-es oldal egymás melletti megjelenítéséhez
  • Több tartalom megjelenítése görgetés nélkül
Ergonómia – Compact Ergo Base
A Philips Compact Ergo Base állvány maximális kényelmet biztosít:
  • Magasságállítás
  • Döntés
  • Forgatás (swivel)
  • Pivot (álló mód)
Ez lehetővé teszi az optimális testtartást és a hatékonyabb munkavégzést.
Csatlakozás
  • VGA (analóg) bemenet
  • DVI-D (digitális) bemenet HDCP támogatással
A kettős bemenet rugalmas csatlakoztatást biztosít régebbi és modernebb számítógépekhez egyaránt.
Teljesítmény
  • 5 ms válaszidő (on/off)
  • Gyors képátmenetek, kevesebb elmosódás dokumentumok, grafikonok és képek megjelenítésekor.
Multimédia
  • Beépített sztereó hangszórók
  • Tiszta hang külső hangszórók nélkül, rendezett asztali környezethez.
Energia és környezetvédelem
  • Beépített tápegység – nincs szükség külső adapterre
  • RoHS-kompatibilis – környezetbarát, veszélyes anyagoktól mentes kialakítás
Műszaki adatok
Kijelző
  • Képernyőméret: 24" / 61,1 cm
  • Képformátum: 16:10
  • Felbontás: 1920 × 1200 (WUXGA) @ 60 Hz (optimális)
  • Panel típusa: LCD / RGB függőleges színsáv (TN/S-PVA jelleg)
  • Pixelosztás: 0,270 × 0,270 mm
  • Fényerő: 250 cd/m2
  • Színek: 16,7 millió
  • Kontraszt: 1000:1 (tipikus)
  • Válaszidő: 5 ms (tipikus)
  • Betekintési szög: 160° H / 160° V (C/R > 10)
  • sRGB támogatás: igen
  • Videó pontfrekvencia: < 170 MHz
Csatlakoztatás
  • Analóg bemenet: VGA (D-Sub)
  • Digitális bemenet: DVI-D
  • PC Audio bemenet
Ergonómia és kialakítás
  • Magasságállítás: 130 mm
  • Dönthetőség: igen
  • Oldalra forgatható: ±45°
  • VESA rögzítés: 100 × 100 mm
Energia
  • Beépített tápegység: igen
  • Fogyasztás (működés): < 70 W
  • Fogyasztás (kikapcsolt / készenlét): < 1 W
  • Tápellátás: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Méretek és tömeg
  • Szélesség (állvánnyal): 565,6 mm
  • Magasság (állvánnyal): 445,7 mm
  • Mélység (állvánnyal): 220 mm
  • Súly (állvánnyal): kb. 8,8 kg
  • Üzemi hőmérséklet: 5-35 °C
  • Tárolási hőmérséklet: -20-60 °C
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 24 "
    • Képátló
      • 61,10 cm
    • Kijelző típus
      • TN
    • Panel típus
      • TN
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1200
    • Kijelző képarány
    • Termék osztály
      • Irodai
    • Kijelző fényerő
      • 250 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 160° / 160°
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 60 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
    • Forgatható
      • Igen
    • Pivot
  • Csatlakozók
    • D-Sub be
      • 1 db
    • DVI-D be
      • 1 db
    • Fejhallgató csatlakozó
  • Tápellátás
    • Készenléti fogyasztás
      • 1,00 watt
    • Üzemi fogyasztás
      • 70,0 watt
    • Táp típus
      • Belső
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 566 mm
    • Magasság (max.)
      • 446 mm
    • Mélység (max.)
      • 220 mm