Philips 27" 27E2N2500/00 QHD IPS 120Hz HDMI/DP monitor
Kijelző méret: 27 " • Kijelző típus: WLED • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 2560x1440 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 300 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 4 ms • Kijelző képfrissítés: 120 Hz • Fali konzol szabvány: VESA 100x100
Gyártói cikkszám:
27E2N2500/00
Márka:
PHILIPS
Garancia:
36 hónap
Leírás
Termékleírás
Ultravékony káva – nagyobb képernyő, kevesebb zavaró elem
Kíméli a szemet: LowBlue Mode és Flicker-Free technológia
Adaptív szinkron – akadozásmentes játék és filmnézés
1 ms MPRT válaszidő – tiszta mozgás és éles jelenetek
120 Hz-es frissítési gyakoriság – sima, pontos mozgás
HDMI csatlakoztatás – egyszerű, univerzális kapcsolat
SmartContrast – jobb részletek a sötét és világos jelenetekben
HDR támogatás – valósághű fényerő és élénk színek
IPS panel – széles betekintési szög és színhűség
Quad HD felbontás – kristálytiszta részletesség
Kijelző és minőség:
  • Képernyőméret: 27″ (~68,6 cm) IPS panel
  • Felbontás: Quad HD 2560 × 1440 – sokkal részletesebb, mint a Full HD
  • Frissítés:120 Hz — simább képmozgás animációk és játékok alatt
  • Válaszidő: Tipikusan 4 ms (GtG); 1 ms MPRT mozgáselmosódás-csökkentéssel
  • Fényerő: ~300 cd/m², 1500:1 statikus kontraszt
  • Színek & betekintés: ~16,7 millió szín, 178° betekintési szögek
  • Panel jellemzők: Anti-glare bevonat, **sRGB színtér, villódzásmentes és LowBlue módok
  • HDR10 támogatás – alap HDR képesség
  • Adaptive Sync/FreeSync – csökkenti a képtörést játék közben
Csatlakozás és design:
  • 1× HDMI 2.0 és 1× DisplayPort 1.4 csatlakozó – modern GPU-khoz
  • VESA 100 × 100 mm rögzítési lehetőség
  • Állvány dönthető, de nem magasságban állítható
  • Beépített hangszórók nincsenek
  • Kensington biztonsági rögzítés
  • Alacsony energiafogyasztás (~23 W tipikus)
Mire jó ez a monitor?
  • Napi használat és irodai munka
  • A QHD felbontás nagyobb munkaterületet biztosít, mint a Full HD
  • IPS panel – jó színpontosság és látószög
  • Alapvető szemkímélő funkciók (LowBlue, Flicker-free)
Játék és médiaszórakozás:
  • 120 Hz frissítés simább játékélmény, főleg konzolokhoz vagy moderált PC-játékhoz
  • Adaptive-Sync kompatibilitás
  • Nem hardcore FPS/versenyjáték monitor, de kellemes frissítés-sebesség
  • HDR10 támogatás alap vizuális javulást hozhat (nem csúcskategóriás HDR)
 Tudnivalók és korlátok:
  • Beépített hangszórók nincsenek – külön hangrendszer kell
  • A HDR10 alap szintű – nem olyan ütős, mint drágább HDR kijelzők
  • Nincs G-SYNC tanúsítás, de Adaptive Sync/FreeSync kompatibilitás van
Rövid összegzés:
  • Ez a Philips 27E2N2500/00 egy jó ár-érték arányú, 27″ QHD monitor simább 120 Hz frissítésse és IPS panellel, amely alkalmas irodai munkára, médiafogyasztásra és mérsékelt játékra. A legtöbb felhasználó számára ideális lehet, ha nem ragaszkodsz a profi HDR-hez vagy magasabb gamer funkciókhoz.
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 27 "
    • Képátló
      • 69,00 cm
    • Kijelző típus
      • WLED
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző felbontás
      • 2560x1440
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 300 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 4 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 120 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 1 db
    • HDMI verzió
      • 2.0
    • DisplayPort
      • 1 db
    • DisplayPort verzió
      • 1.4
  • Tápellátás
    • Energia osztály 2021.
      • C
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 616 mm
    • Magasság (max.)
      • 454 mm
    • Mélység (max.)
      • 200 mm