Samsung 24" LS24F330EAUXEN Essential S3 Full HD VA 100Hz HDMI monitor
Kijelző méret: 24 " • Panel típus: VA • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 5 ms • Kijelző képfrissítés: 100 Hz • Fali konzol szabvány: VESA 100x100
Gyártói cikkszám:
LS24F330EAUXEN
Márka:
SAMSUNG
Garancia:
24 hónap
Leírás
Termékleírás
Széles betekintési szög
100 Hz-es frissítési frekvencia
Maradj a jelenben, amikor játszol, videókat nézel, vagy kreatív projekteken dolgozol! A 100 Hz-es frissítési frekvencia csökkenti a késleltetést és a mozgás elmosódását, így a gyors pillanatokban sem maradsz le semmiről.
3000:1 kontrasztarány
Szemkímélő mód és kevesebb képernyővillódzás
Játékmód
Többszörös csatlakoztathatóság
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 24 "
    • Képátló
      • 60,96 cm
    • Panel típus
      • VA
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1080
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 250 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 100 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 1 db
    • HDMI verzió
      • 1.4
    • D-Sub be
      • 1 db
    • Fejhallgató csatlakozó
      • Nem
  • Tápellátás
    • Készenléti fogyasztás
      • 0,50 watt
    • Üzemi fogyasztás
      • 25,0 watt
    • Táp típus
      • Külső
    • Energia osztály 2021.
      • D
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 539,5 mm
    • Magasság (max.)
      • 422,86 mm
    • Mélység (max.)
      • 217,5 mm