Zalman TeraMax ZM750-TMX 750W 80+ Gold ventillátorral moduláris dobozos tápegység
Tápegység teljesítmény: 750 W • Hatékonyság: 80 PLUS Gold • Ventilátor átmérő: 120 mm • Moduláris felépítés: Van • Félmoduláris felépítés: Nincs • RGB világítás: Nincs
Gyártói cikkszám:
ZM750-TMX
Márka:
ZALMAN
Garancia:
24 hónap
Leírás
Termékleírás
A Zalman TeraMax ZM750-TMX 750W 80+ Gold moduláris tápegység megbízható és nagy hatásfokú megoldást kínál gamer és nagy teljesítményű PC-konfigurációkhoz. Az 80+ Gold minősítés magas energiahatékonyságot biztosít, csökkentve a hőtermelést és az áramfogyasztást, miközben a 750 W teljesítmény elegendő tartalékot nyújt erős CPU-k és modern dedikált videokártyák számára is. A minőségi belső alkatrészek stabil feszültségellátást garantálnak, amely elengedhetetlen a hosszú távú, megbízható működéshez.
Adatok
  • Alapadatok
    • Formátum
      • ATX
    • Tápegység teljesítmény
      • 750 W
    • Hatékonyság
      • 80 PLUS Gold
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
    • Moduláris felépítés
      • Igen
    • Félmoduláris felépítés
      • Nem
    • RGB világítás
      • Nem
    • PFC
      • Aktív
    • MTBF (Meghibásodások közti átlagos idő)
      • 100000 óra
  • Csatlakozók
    • VGA csatlakozó típusa
      • 4db 6 + 2 tűs
    • EPS csatlakozó típusa
      • 2db 4 + 4 tűs
    • SATA tápcsatlakozók száma
      • 8
    • Molex tápcsatlakozók száma
      • 3
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 140 mm
    • Magasság (max.)
      • 86 mm
    • Mélység (max.)
      • 150 mm