Dahua 24" LM24-B201A FHD IPS 100Hz DP/HDMI/VGA monitor
Kijelző méret: 24 " • Panel típus: IPS • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 6 ms • Kijelző képfrissítés: 100 Hz • G-Sync kompatibilitás: Nincs • AMD FreeSync kompatibilitás: Nincs • Fali
Gyártói cikkszám:
LM24-B201A
    • Kijelző méret
      • 24 "
    • Panel típus
      • IPS
    • Kijelző válaszidő
      • 6 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 100 Hz
  • Kialakítás
    • Fali konzol szabvány
      • VESA 100x100
      • 1 db
    • DisplayPort
      • 25,0 watt
    • Energia osztály 2021.
      • D
    • Tanúsítvány(ok)
      • CE
    • Szélesség (max.)
      • 540 mm
    • Magasság (max.)
      • 321 mm
    • Mélység (max.)
      • 60 mm