Dahua 24" LM24-B200S FHD IPS 100Hz HDMI/VGA monitor
Kijelző méret: 24 " • Panel típus: VA • Kijelző felbontás: 1920x1080 • Kijelző képarány: 16:9 • Kijelző fényerő: 250 cd/m2 • Kijelző válaszidő: 5 ms • Kijelző képfrissítés: 100 Hz • G-Sync kompatibilitás: Nincs • AMD FreeSync kompatibilitás: Nincs
Gyártói cikkszám:
LM24-B200S
Márka:
DAHUA
Garancia:
24 hónap
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 24 "
    • Képátló
      • 60,96 cm
    • Panel típus
      • VA
    • Kijelző felbontás
      • 1920x1080
    • Kijelző képarány
      • 16:9
    • Kijelző fényerő
      • 250 cd/m2
    • Kijelző kontraszt
    • Kijelző betekintési szög
      • 178° / 178°
    • Kijelző válaszidő
      • 5 ms
    • Kijelző képfrissítés
      • 100 Hz
    • G-Sync kompatibilitás
      • Nem
    • AMD FreeSync kompatibilitás
      • Nem
  • Kialakítás
    • Dönthető/billenthető
      • Igen
    • Forgatható
    • Állítható magasság
    • Pivot
  • Csatlakozók
    • HDMI
      • 1 db
    • Thunderbolt csatlakozás
    • D-Sub be
      • 1 db
    • USB elosztó (HUB)
  • Tápellátás
    • Készenléti fogyasztás
      • 0,50 watt
    • Üzemi fogyasztás
      • 25,0 watt
    • Tanúsítvány(ok)
      • CE FCC
  • Fizikai jellemzők
    • Alap szín
      • Fekete
    • Szélesség (max.)
      • 539,2 mm
    • Magasság (max.)
      • 320 mm
    • Mélység (max.)
      • 39,1 mm