FSP VITA-750BD-B 750W 80+ Bronze ventillátorral OEM tápegység
Tápegység teljesítmény: 750 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Hatásfok: 88 % • Ventilátor átmérő: 120 mm
Gyártói cikkszám:
VITA-750BD-B
Márka:
FSP
Garancia:
60 hónap
Leírás
Termékleírás
FSP VITA – megbízható tápegység modern PC-khez
Stabil energiaellátás tapasztalt gyártótól
Modern rendszerekhez tervezve
Hatékony működés alacsonyabb fogyasztással
A magas energiahatékonyság csökkenti az áramfelvételt és a fölösleges hőtermelést. Ennek előnyei:
  • energiatakarékos működés
  • hűvösebb komponensek
  • csendesebb üzem
Beépített többfokozatú védelem
A tápegység több biztonsági funkcióval óvja a PC-t:
  • túlfeszültség elleni védelem
  • rövidzárlat elleni védelem
  • feszültségingadozás elleni védelem
Ez segít megóvni az alkatrészeket váratlan hibáktól.
Csendes, hőmérséklet-vezérelt hűtés
Adatok
  • Alapadatok
    • Formátum
      • ATX
    • Tápegység teljesítmény
      • 750 W
    • Hatékonyság
      • 80 PLUS Bronze
    • Hatásfok
      • 88 %
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 140 mm
    • Magasság (max.)
      • 86 mm
    • Mélység (max.)
      • 150 mm